Bolesia i przyjaciele Piknik

Piknik Rodzinny – Załóż Buty

Za nami II Międzyprzedszkolny Piknik Rodzinny i ja na Piknik pod batutą Sióstr Misjonarek możemy się spodziewać, było…

Za nami II Międzyprzedszkolny Piknik Rodzinny i ja na Piknik pod batutą Sióstr Misjonarek możemy się spodziewać, było radośnie, kolorowo i przede wszystkim niezapomnianie :). Takie pikniki pamięta się przez lata 😉

Piknik to tylko FINAŁ

Nic nie robi się samo – nawet u naszych SIÓSTR

Żeby zorganizować piknik na taką skalę, myślenie, prace i rozmowy rozpoczęły się już w październiku.

S. Elwira wraz z całym personelem Przedszkola u Bolesi oraz PRZYJACIÓŁMI przedszkola planowała, rozmawiała, organizowała i ogarniała wszystkie sprawy, których nie widać, po to aby widoczny efekt był taki jak można się było spodziewać.

Ostatnie szlify i realizacja projektu – to co widoczne dla naszych oczu – miało miejsce w przeddzień naszego spotkaia.

Cała naprzód

A … 30 maja – prawie w samo południe…

Z całej Polski zjechały się do Maurzyckiego skansenu Dzieci, Rodzice i Personel naszych misjonarskich przedszkoli. Nas też dzielnie reprezentował cały „wesoły autokar” 🙂

Po oficjalnym powitaniu był czas na zwiedzanie skansenu i pokrzepienie sił o 12.00 ruszyliśmy z koncertem i premierą naszych nowych piosenek. Bo BOLESIOWE NUTKI to nie byle kto.

Piknik Rodzinny – Bolesiowe Nutki show

Każde przedszkole zaprezentowało przygotowane piosenki, a ze sceny schodziło z ogromnym aplauzem widowni. I nie ma żadnego znaczenia że to nasi Rodzice i Przyjaciele. Nasze nowe piosenki możecie posłuchać na Spotify, YouTube i innych stronach 🙂

Głośno o nas było w całym powiecie łowickim – sami zobaczcie co się tam działo Łowicz.24

Po Koncercie Bolesiowych Nutek wspólnie z bp. Wojciechem Osialem – ordynariuszem diecezji łowickiej modliliśmy się za nasze przedszkola. Po eucharystii przyszedł czas na Zespół Pieśni i Tańca „Blichowiacy”, trampoliny, dmuchańce, dobre jedzenie, gigantyczne króliki i konne przejażdżki.

Zmęczeni, ale pełni entuzjazmu i zadowoleni na maxa wróciliśmy do Lublina.

Ciekawe, gdzie III edycja naszego Pikniku 🙂

Piknik Rodzinny

Oj się działo …

Kto nie mógł uczestniuczyć wspólnie z nami w świętowaniu Dnia Rodziny – nic straconego. To dopiero drugi taki Piknik. KOlejne jeszcze przed nami.

A na dziś zapraszam do bogatej GALERII zdjęciowej.

Przyjemnego oglądania 🙂 

Podobne wpisy