Piknik Rodzinny – Załóż Buty
Za nami II Międzyprzedszkolny Piknik Rodzinny i ja na Piknik pod batutą Sióstr Misjonarek możemy się spodziewać, było…
Za nami II Międzyprzedszkolny Piknik Rodzinny i ja na Piknik pod batutą Sióstr Misjonarek możemy się spodziewać, było radośnie, kolorowo i przede wszystkim niezapomnianie :). Takie pikniki pamięta się przez lata 😉
Nic nie robi się samo – nawet u naszych SIÓSTR



S. Elwira wraz z całym personelem Przedszkola u Bolesi oraz PRZYJACIÓŁMI przedszkola planowała, rozmawiała, organizowała i ogarniała wszystkie sprawy, których nie widać, po to aby widoczny efekt był taki jak można się było spodziewać.

Ostatnie szlify i realizacja projektu – to co widoczne dla naszych oczu – miało miejsce w przeddzień naszego spotkaia.
Cała naprzód
A … 30 maja – prawie w samo południe…
Z całej Polski zjechały się do Maurzyckiego skansenu Dzieci, Rodzice i Personel naszych misjonarskich przedszkoli. Nas też dzielnie reprezentował cały „wesoły autokar” 🙂
Po oficjalnym powitaniu był czas na zwiedzanie skansenu i pokrzepienie sił o 12.00 ruszyliśmy z koncertem i premierą naszych nowych piosenek. Bo BOLESIOWE NUTKI to nie byle kto.

Piknik Rodzinny – Bolesiowe Nutki show

Głośno o nas było w całym powiecie łowickim – sami zobaczcie co się tam działo Łowicz.24
Po Koncercie Bolesiowych Nutek wspólnie z bp. Wojciechem Osialem – ordynariuszem diecezji łowickiej modliliśmy się za nasze przedszkola. Po eucharystii przyszedł czas na Zespół Pieśni i Tańca „Blichowiacy”, trampoliny, dmuchańce, dobre jedzenie, gigantyczne króliki i konne przejażdżki.

Zmęczeni, ale pełni entuzjazmu i zadowoleni na maxa wróciliśmy do Lublina.
Ciekawe, gdzie III edycja naszego Pikniku 🙂
Piknik Rodzinny
Oj się działo …
Kto nie mógł uczestniuczyć wspólnie z nami w świętowaniu Dnia Rodziny – nic straconego. To dopiero drugi taki Piknik. KOlejne jeszcze przed nami.
A na dziś zapraszam do bogatej GALERII zdjęciowej.
Przyjemnego oglądania 🙂

