REGULAMIN ZBIÓRKI


1 Głównym organizatorem zbiórki jest Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo w Lublinie, Przedszkole Niepubliczne z Oddziałami Integracyjnymi im. bł. Bolesławy Lament w Lublinie jest organizatorem zbiórki na terenie przedszkola.
2 Celem zbiórki jest wsparcie funduszu Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo; promocja wśród dzieci i Rodziców zaangażowania społecznego; kształtowanie postawy życia zgodnie z zasadami ekologii.
3 Zbiórka na terenie przedszkola trwa do 30 kwietnia 2024 r. Ranking finałowy zostanie opublikowany 20 czerwca br. przez Fundację Szczęśliwe Dzieciństwo.
4 Nagrody w konkursie otrzymuję placówka organizująca zbiórkę. Dzieci/rodziny biorące udział otrzymują dyplomy.

Zasady:
1 Konkurs dla placówki polega na zebraniu jak największej liczby książek;
2 Zbieramy nowe i używane książki pod warunkami: nie mają ubytków w ilości stron; nie są poplamione, zabrudzone lub zmoczone; są pokreślone lub mają zaznaczenia; noszą ślady wyraźnego użytkowania; są nieaktualne (np. książki prawnicze, kodeksy, ustawy wydane przed 2012 r., vademecum, repetytoria, karty pracy wydane przed 2017 r.); nie są podręcznikami dla szkół podstawowych i gimnazjum; są podręcznikami dla szkół ponadpodstawowych wydanych przed 2017 r.; nie są książkami wydanymi w języku rosyjskim oraz typu Harlequin.
3 Książki niespełniające powyższych warunków będą przekazane na makulaturę.
4 Dziecko / rodzina przynosi do przedszkola książki do przygotowanego w szatni kosza – w reklamówce lub torbie papierowej z karteczką opatrzoną imieniem i nazwiskiem oraz grupą.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *